APIE MUS

Nordpeis – įkurta 1984 Bjarne Varre ir Morten Henriksen. Įmonė turi 35 metų patirtį – gamina židinių apdailas iš karščiui atsparaus betono ir akmens; plienines ir ketaus krosneles bei ugniakurus. Dėl griežtų Norvegijos įstatymų ir teisės aktų švaraus degimo technologijose Nordpeis gamina tik aukščiausios kokybės ir technologiškai pažangiausius produktus.
 
Bendrovės vadovybė yra suskirstyta į skirtingus regionus, kurių pagrindinė buveinė įkurta Osle, Norvegijoje.
 
Nuo pat pradžių  bendrovė priėmė strateginį sprendimą plėsti savo veiklą į Europos rinką. Dėl to buvo atidaryta Lenkijos gamykla ir sandėliai. Tai gerokai palengvina prekų pristatymą šiame regione. Šiandien, bendrovės klientai gali gauti produktus iš mūsų sandėlių Lenkijoje ir Norvegijoje, atsižvelgiant į poreikį.
 
Nuo 2005 m., „Nordpeis“ patronuojanti įmonė yra Nibe (Švedija) – viena iš pirmaujančių pasaulio gamintojų šildymo pramonėje, kuri gamina šilumos siurblius, katilus, židinius bei kitą produkciją.
 
„Nordpeis“ produktai yra eksportuojami visoje Europoje ir Jungtinėse Valstijose.
 
Štai penki punktai, kodėl verta rinktis Nordpeis:
 
  1. Dizainas ir įvairovė: Nordpeis kompanija gali pasiūlyti labai platų gaminių asortimentą. Įvairaus dizaino stilių, dydžių ir medžiagų įvairovę.
  2. Alinka: Visos židinių kapsulės ir krosnelės turi švaraus degimo sistemą ir atitinka aukščiausius reikalavimus, keliamus šiuolaikiniams židiniams. Tai reiškia, kad jos suteikia maksimalią šilumą ir tuo pačiu minimaliai teršia aplinką suodžiais ir nesudegusiomis dujomis.
  3. Saugumas: Nordpeis židiniai yra saugūs, todėl jums neberikės rūpintis kitais priešgaisriniais reikalavimais. Dauguma Nordpeis židinių galima montuoti ant medinių grindų.
  4. Ekonomika: Kadangi Nordpeis židiniai ir krosnelės turi švaraus degimo sistemą, tai su nedideliu kiekiu malkų jūs gaunate daugiau šilumos (iki 50%). Įsigiję mūsų židinį jūs padidinate savo turto vertę.
  5. Kokybė: Nordpeis yra lyderiai pasaulyje, gaminant židinius iš karščiui atsparaus betono. Židinių gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Nordpeis, savo gaminiams suteikia 5, 10 ir net 15 metų garantijas.
 
Kaip pasirinkti židinį
 
Židinys yra ne tik šilumos šaltinis, bet ir baldas, dizaino elementas, šeimos susibūrimo vieta.
Nordpeis gali pasiūlyti platų spektrą židinių iš karščiui atsparaus betono. Tai gali būti prie sienos montuojami, ar kampiniai variantai. Aukšti ar žemi, klasikiniai ar modernūs. O gal tai bus virtuvinis variantas, kai kapsulė montuojama aukščiau arba židinys montuojamas net ne prie sienos, o stovės viduryje kambario – yra ir tokių variantų. Ir dar atkreipkite dėmesį į tai, kad karščiui atsparus betonas yra šilumą akumuliuojanti medžiaga – baigus degti ugniai apdaila išliks šilta.
 
Nordpeis taip pat gamina įvairaus dydžio karščiui atsparaus betono plokštes, tam, kad apsaugotu medines konstrukcijas.
 
Visi židiniai yra konvekciniai.
 
Beveik visuose modeliuose, kad nedeginti kambario deguonies, orą degimui galima privesti iš lauko.
 
Nordpeis židinių montavimas yra labai paprastas. Tai gali atlikti ir nebūtinai specialistas.