Nordpeis
NORDPEIS KROSNYS

SALZBURG S

SALZBURG S

krosnis-židinys

nuo 2 358 €

SALZBURG M II

SALZBURG M II

krosnis-židinys

nuo 2 877 €

SALZBURG L

SALZBURG L

BASIC

nuo 3 829 €

SALZBURG L

SALZBURG L

CONVECTION

nuo 4 318 €

SALZBURG XL

SALZBURG XL

krosnis-židinys

nuo 5 607 €

SALZBURG C

SALZBURG C

krosnis-židinys

nuo 5 683 €

Akumuliaciniai židiniai

RONDA 160 + PSt

RONDA 160 + PSt

nuo 3 364 €

RONDA + PSt

RONDA + PSt

nuo 3 672 €

RONDA 160 + PSt

RONDA 160 + PSt

Colorado Anthracite

nuo 3 681 €

RONDA + PSt

RONDA + PSt

Colorado Anthracite

nuo 4 004 €

Nordpeis Salzburg krosnys

Ko gero, geriausias sprendimas A ir A+ klasės namams yra uždarojo degimo židiniai ir krosnelės, kurioms oras degimui tiekiamas tiesiai vamzdžiu iš lauko į degimo kamerą ir taip sukuriama absoliučiai uždara degimo sistema, nepriklausoma nuo patalpos vėdinimo sistemos. O geriausia parinkti akumuliacinį židinio tipą su uždara degimo sistema, kad pagaminama šiluma kauptųsi akmenyje, o židiniui užgesus, lėtai būtų spinduliuojama į patalpą. Taip būtu išvengta didelių temperatūrinių šuolių ir svyravimų, o šiluma namuose būtu tolygi ir jauki.

Nuo 2004 m. „Nordpeis“ kūrė, tobulino ir sertifikavo šilumą kaupiantį produktą, kurį pavadino POWER STONE. Į jo sudėtį įeina iki 80% Olivino akmens, o taip pat kitos rišančios medžiagos. Šis akmuo turi savybę labai greitai įsisavinti energiją, po to lėtai, tolygiai ją atiduoti į aplinką. Iš POWER STONE liejamos formos, kurios panaudojamos „Nordpeis“ produkcijoje kaip šilumą kaupiantys moduliai ir montuojami ant ugniakurų Nordpeis konvekciniuose židiniuose, kai kuriose krosnelėse ir tradicinėse krosnyse. POWER STONE lengvai montuojamas. Dėl ištobulintos technologijos POWER STONE įkaisdama nesideformuoja, todėl nebereikia klijų montuojant, ko pasekoje taupomas montavimo laikas bei sąnaudos. O savo šiluminėmis savybėmis kai kuriais parametrais lenkia net ir muilo akmenį.

„Nordpeis“ sukūrė seriją šilumą kaupiančių krosnių SALZBURG. Tai SALZBURG S SALZBURG M II, SALZBURG L, SALZBURG XL, SALZBURG C. Jos skiriasi dydžiais, galingumu ir durelių forma.

Visos „Nordpeis“ SALZBURG serijos krosnys turi:

  • švaraus stiklo sistemą – stiklas ilgiau išlieka švarus
  • švaraus degimo sistemą – neteršiama aplinka, daugiau šilumos, švarus dūmtraukis
  • oro privedimo iš lauko sistemą (uždarą degimo sistema) - nedeginamas patalpos deguonis
  • pelenų puodą
  • baltos keramikos pakurą, kuri išlieka balta, o šviesiame fone ugnis atrodo ryškesnė ir gražesnė.

„Nordpeis“ krosnių SALZBURG išskirtinumas – pilna komplektacija: nuo pirštinių montavimui iki žiebtuvėlio malkų įkūrimui. Pirkėjas įsigyja ne tik šilumą kaupiančius modulius, bet ir apdailines betono detales, kurios taip pat kaupia šilumą. Jų paviršius yra lygus, belieka tik nudažyti patinkančia spalva, apklijuoti akmeniu ar plytelėmis, ar kitaip dekoruoti. Nordpeis taip pat siūlo platų papildomų apdailų asortimentą: stiklo apdailos rėmai, grindų plokštės, įvairios akmens ir keramikos krosnių fasado detalės. Montavimas gan paprastas, greitas ir švarus. Iš šilumą kaupiančių krosnių išsiskiria SALZBURG L (konvekcija) ir SALZBURG C modeliai. Jie turi papildomą konvekcinio šildymo funkciją. Kai reikia namus prišildyti greitai, atidaromos krosnyje įmontuotos grotelės ir namai prišyla kaip nuo konvekcinio židinio. O uždarius groteles – veikia kaip tradicinė krosnis.

1-2 kūrenimo ciklais per parą ir sunaudojus 5-10 kg malkų jūs turėsite jaukią ir malonią šilumą.

Jei pasirinksite namus šildyti su šilumą kaupiančia „Nordpeis“ krosnimi, bus taupomi jūsų pinigai ir saugoma aplinka. Skirtingai nuo tradicinių krosnelių ar židinių, krosnys dar ilgą laiką atiduoda šilumą į patalpą užgesus ugniai degimo pakuroje. Todėl reikia mažiau malkų namams apšildyti, mažiau išlaidų, tuo pačiu turėsite ekologišką ir aplinką saugantį šildymą.

„Nordpeis“ produkcija skirta žmonėms, ieškantiems išskirtinės kokybės, taupantiems laiką ir pinigus, saugantiems aplinką.

Visos NORDPEIS krosnys atitinka A+ energetinei klasei.

Salzburg krosnims suteikiama net 5 metų garantija.

© 2008 Nordpeis